KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16045301
nr 1604 5301
Oidentifierad konstnär. Signerad, Blomstertorg. Olja på duk, 50x68 cm, yttermått inklusive ram: 71x91 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 11 mars 2024
kl 19:38:40
1.000 kr
1.100 kr
1.400 kr
1.500 kr
1.800 kr
1.800 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr